Skip to main content

Klienci i referencje

Klienci i referencje

Bogate i różnorodne doświadczenie zdobyte w pracy na różnych stanowiskach eksperckich i menedżerskich powoduje, że rozumiemy i biznes, i IT, co pomaga nam we wdrożeniach systemów cyberbezpieczeństwa, ochrony danych, zarządzania ciągłością działania itp. Nasi klienci doceniają nasze umiejętności, merytoryczne przygotowanie i elastyczne podejście w poszukiwaniu i wdrażaniu najlepszych rozwiązań.

Sprawdź, jak możemy pomóc Twojej organizacji!

Waldemar Lenda został zatrudniony jako wdrażający Information Security Management System (ISMS) wg normy ISO 27001:2013 w ESRI Polska Sp. z o.o. od czerwca 2021 r. do października 2022 r. Był odpowiedzialny za przygotowanie projektów wszystkich dokumentów wymaganych przy wdrażaniu ISMS. Proces wdrożenia był złożony, z napiętym harmonogramem. Waldemar Lenda świetnie wywiązał się z tego zadania. Jest bardzo kompetentny, dobrze zorganizowany i dysponuje imponującym dorobkiem i osiągnięciami w swojej dziedzinie.  

Filip Rościszewski, IT Processes & Infrastructure Manager
Esri Polska Sp. z o.o.

Waldemar Lenda od listopada 2022 r. do marca 2023 r. pełnił kluczową rolę w procesie certyfikacji ISO 27001 oraz ISO 22301. Z niesamowitym zaangażowaniem i precyzją pomagał nam przygotować się do audytu, co bez wątpienia przyczyniło się do naszego sukcesu. Jego zdolności analityczne, doświadczenie i umiejętność pracy z zespołem były nieocenione. Również nasza spółka w Stanach Zjednoczonych skorzystała na jego wiedzy i doświadczeniu, zdobywając tę prestiżową i istotną z punktu bezpieczeństwa certyfikację [ISO 27001].  

Dr inż. Michał Suchocki, Członek Zarządu
CyCommSec Sp. z o.o. oraz CyCommSec INC.

Zaprosiliśmy do współpracy Waldemara Lendę 8 lat temu – realizuje dla nas projekty audytorskie jako Audytor Wiodący. Była to bardzo dobra decyzja i wielki sukces. Od strony technicznej p. Lenda jest dużym wsparciem zespołu audytowego, realizuje najtrudniejszą część audytów – audyt IT. Bardzo dobrze zna techniczne uwarunkowania zabezpieczeń oraz ich konfiguracji i ustawień, co pozwala mu prowadzić równorzędny dialog z inżynierami systemowymi. Znajomość standardów ISO/IEC 27001, ISO 22301 oraz norm współbieżnych daje mu olbrzymią przewagę w środowisku specjalistów IT.  

Dariusz Rycek, CEO
Centre of Excellence Sp. z o.o.

Otrzymujemy profesjonalne wsparcie ze strony Pana Waldemara, który dokładnie i terminowo i z zaangażowaniem realizuje nasze zlecenia. Doceniamy jego proaktywność w tym działaniu oraz bardzo pozytywnie oceniamy codzienną współpracę z Panem Waldemarem Lendą.  

Zbigniew Woźniakowski, Prezes Zarządu
HRK S.A.

Zapraszamy do kontaktu
Zadbaj o odporność organizacji i bezpieczeństwo danych